Во натпревар на старите противници и дерби во некогаш најдобрата југословенска и…

‼️🟢⚪️Во натпревар на старите противници и дерби во некогаш најдобрата југословенска и светска ракометна лига, екипата на Еурофарм Пелистер загуби од тимот на некогашниот двократен освојувач на лигата на шампионите, Металопластика.
Source

Share