Денес беше извршена ждрепката за осминафиналето од Купот на Македонија во која Ф…

Денес беше извршена ждрепката за осминафиналето од Купот на Македонија во која ФК Пелистер за противник ја доби екипата на македонскиот прволигаш Тиквеш.
Натпреварот се игра на 25-ти октомври.
#зеленобелидопобеда 🟢⚪️
Source

Share