Денес со почеток од 19:15 ч., Еурофарм Пелистер ќе го одигра првиот натпревар п…

🔥 Денес со почеток од 19:15 ч., Еурофарм Пелистер ќе го одигра првиот натпревар против екипата на Ал Ахли на силниот ,,ТВ ракометен турнир” во Добој ! 📺 Пренос (најверојатно) на Арена Спорт 1. ☘️ Среќно момци !
Source

Share