Еурофарм Пелистер денес ќе го одигра третиот натпревар на турнирот во Добој, а …

☘️ Еурофарм Пелистер денес ќе го одигра третиот натпревар на турнирот во Добој, а за противник ќе го има француски Монпелје.
Source

Share