НЕДЕЛА, 16ч. ПРОДОЛЖУВА БИТОЛСКАТА ДОМИНАЦИЈА ВО ВМФЛ ПЕЛИСТЕР е без пораз посл…


НЕДЕЛА, 16ч. ПРОДОЛЖУВА БИТОЛСКАТА ДОМИНАЦИЈА ВО ВМФЛ❗

ПЕЛИСТЕР е без пораз после 3 кола и единствен без примен гол во лигата со добра гол разлика.

ПОВИК ДО СИТЕ ЧКЕМБАРИ:
Недела ќе биди ден за нас, за уште подобро издание, за уште една громогласна поддршка на нашиот клуб, за уште еден незаборавен ден поминат со својте другари.
Вистинските навивачи се на стадион а не на тастатура!
ДА ЗГРМИМЕ ЈАКО – ДА СЕ ТРЕСИ⚡
СИТЕ ЧКЕМБАРИ НА СТАДИОН❗☘
Source

Share