Официјален тренинг на ракометарите на Еурофарм Пелистер пред натпреварот прогив …

💚🤍Официјален тренинг на ракометарите на Еурофарм Пелистер пред натпреварот прогив Кил во третото коло од групната фаза на Лигата на шампионите
Source

Share