Покрај сите неправди нанесени врз нашата екипа ве повикуваме во што поголем број…


Покрај сите неправди нанесени врз нашата екипа ве повикуваме во што поголем број во среда на куп натпреварот.Сега е потребна голема подршка на нашите фудбалери кои покрај противничката екипа се борат и против судиите.После долго време имаме повторно шанса да се пласираме во полуфинале на македонскиот куп.

🆚️ Брера А.П
📅 8 ноември 2023
⏰️13:00ч
🏟Градски стадион Кавадарци

🔴⚪️🔴
Source

Share