Ракометарите на Еурофарм Пелистер го одработија официјалниот тренинг пред натпр…

📸🟢⚪️ Ракометарите на Еурофарм Пелистер го одработија официјалниот тренинг пред натпреварот против Колштад во рамките на првото коло на Лигата на шампионите 2023/24
Source

Share