Во рамките од 10. коло од ВМФЛ, нашиот тим ќе игра против екипата на ФК Охрид, н…

Во рамките од 10. коло од ВМФЛ, нашиот тим ќе игра против екипата на ФК Охрид, на гостински терен.
Натпреварот се игра утре (Сабота) во 13:00 часот на стадионот “Биљанини Извори” во Охрид!

#НапредПелистер
Source

Share