Денеска се игра 3. коло од балканската E-Football PRO Champions, а нашиот тим Пе…

Денеска се игра 3. коло од балканската E-Football PRO Champions, а нашиот тим Пелистер ќе игра против екипата на Црвена Звезда.
Натпреварот ќе се одигра од 21:00Ч и ќе биде емитуван во живо на Арена Еспорт.
Source

Share