ФК Пелистер утре го пречекува прволигашот ФК Тиквеш од Кавадарци во осминафиналн…


ФК Пелистер утре го пречекува прволигашот ФК Тиквеш од Кавадарци во осминафиналниот куп натпревар на Македонија. Свое видување за утрешниот натпревар има искусниот фудбалер Борче Маневски.
Source

Share