Императив победа против Беса – ФК Пелистер Битола

Императив победа пред утрешното дерби од 11. коло од ВМФЛ против екипата на ФК Беса. #НапредПелистер Повеќе инфо ⤵️

Императив победа против Беса – ФК Пелистер БитолаSource

Share