Победа 2/2 ГОСТИВАР – ТИКВЕШ 0⃣:3⃣ 39′ Куреж Гал …

Победа 2/2 ✅️❗️❗️❗️❗️ ГОСТИВАР – ТИКВЕШ
0️⃣:3️⃣ 39′ Куреж Гал ⚽️
51′ Ибиши Џемал⚽️
64′ Ивановски Иван⚽️ Следен натпревар е на домашен терен со екипата на Шкендија на 20.08.2023. #НапредТиквеш 🔴⚪️🔴
Source

Share