Сакаме да дадеме максимална подршка на нашите колеги од ракометниот клуб ТИКВЕШ …

Сакаме да дадеме максимална подршка на нашите колеги од ракометниот клуб ТИКВЕШ за утрешниот евро натпревар против екипата на Австриски Кремс. Ги повикуваме сите љубители на црвено белиот дрес утре (недела) во 19 часот заедно да ги бодриме ракометарите. ГРК Тиквеш 2014 #НапредТиквеш
🔴⚪️🔴
Source

Share