Во рамките од 1то коло во женската ракометна Супер Лига, екипата на ЖРК Пелисте…

☘️ Во рамките од 1то коло во женската ракометна Супер Лига, екипата на ЖРК Пелистер ја пречекува екипата на Скопје. 🟢 Среќно девојки во новата сезона.
Source

Share