Во рамките од 4. коло од ВМФЛ на нашите #ЗеленоБели им следи натпревар на домаше…

Во рамките од 4. коло од ВМФЛ на нашите #ЗеленоБели им следи натпревар на домашен терен во недела против екипата на ФК Детонит. 🟢⚪️
#СитеЗаедно до нова победа!🍀
Source

Share