Во рамките од 6. коло од ВМФЛ на нашите #ЗеленоБели им следи натпревар на домаше…

Во рамките од 6. коло од ВМФЛ на нашите #ЗеленоБели им следи натпревар на домашен терен во недела против екипата на ФК Караорман. 🟢
🗓️ 23.09
⏰ 15:00 ч.
🏟️ Стадион “Петар Милошевски” – Битола
Source

Share