Во рамките од 7. коло на ВМФЛ на нашите “ЗеленоБели” им следи натпревар против …

Во рамките од 7. коло на ВМФЛ на нашите “ЗеленоБели” им следи натпревар против екипата на ФК Вардар Неготино на гостински терен во Сабота на 30.09.2023 во 14:00 часот. 🏟 Градски стадион во Неготино
📆 30.09.2023
⏰ 14:00
Source

Share